JAK TRAFIĆ

Gdzie jesteśmy

Planszomania.pl to nie tylko sklep internetowy, ale również sklep stacjonarny, z dużym asortymentem dostępnych od ręki gier i łamigłówek.


Warszawa Bemowo
sklep stacjonarny i magazyn sklepu internetowego
ul. Gustawa Morcinka 5 lokal 25
01-496 Warszawa

telefon:
22 637 21 80 lub 606 780 836

email:
sklep@planszomania.pl

godziny pracy:
pon-pt: 11-19
sob: 11-15

Warszawa Bemowo

Sklep znajduje się w Warszawie na Bemowie w pawilonach handlowych przy ulicy Morcinka 5. Zajmujemy parter w pawilonie numer 25.

Sklep jest jednocześnie magazyn sklepu internetowego, więc na miejscu dostępne są wszystkie gry i łamigłówki, przy których jest informacja o wysyłce w 24 godziny. Można odwiedzić sklep i dokonać zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia. Dla pewności sugerujemy jednak wcześniejszy kontakt w celu zweryfikowania dostępności i dokonania ewentualnej rezerwacji.

Jak trafić


Pawilony Morcinka 5 zbudowane są wokół małego"ryneczku" na którym znajduje się parking. Wejście do Nas nie jest jednak bezpośrednio z tego parkingu.
Stojąc na parkingu należy skierować się wgłąb osiedla, czyli tyłem do wjazdu na parking. Sklep znajduje się w części pawilonów z lewej strony parkingu. Stojąc na parkingu należy więc obrócić się w lewo a następnie obejść budynek z prawej strony.

Płatność


Zamówienia które odbierasz osobiście możesz opłacić wcześniej przy pomocy przelewu lub płatności elektronicznej, ale możesz również zapłacić za nie przy odbiorze.
Przy odbiorze akceptujemy płatności zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.

Jak dojechać


Jeżeli jedziesz samochodem proponujemy abyś skręcił z ul. Powstańców Śląskich w Morcinka, wjechał na "dziedziniec" kompleksu pawilonów i tam się zatrzymał.
Parkowanie na terenie pawilonów jest odpłatne, ale pierwsza godzina jest gratis. Przy wjeździe na parking stoi automat biletowy, z którego należy pobrać bilet uprawniający do bezpłatnego parkowania przez 1 godzinę
Uwaga, wjazd z Powstańców Śląskich w Morcinka możliwy jest tylko jeśli jedziesz od strony Bielan.

Jeżeli jedziesz komunikacją miejską musisz wysiąść na przystanku lub pętli 'Nowe Bemowo'. Zobacz rozkład na stronach ZTM